Partnerzy

Canon

Jesteśmy autoryzowanym dealerem handlowym i serwisowym firmy Canon, producentem najbardziej niezawodnych i bezpiecznych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek.

Develop

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Develop na terenie woj. lubuskiego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę sprzętu i materiałów eksploatacyjnych oraz dyplomowany serwis.

 

 

Ricoh Partner

Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym partnerem firmy RICOH. W naszej ofercie spotkacie się Państwo zarówno z oprogramowaniem, jak i najwyższej jakości sprzętem tej firmy.

Brother

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Brother, znanego producenta wielofunkcyjnych urządzeń formatu A4.

Qube

Jesteśmy oficjalnym partnerem Qube technologies. Wspólnie zapewniamy kompleksową obsługę potrzeb naszych klientów w zakresie kontroli i zarządzania produkcją i przetwarzaniem dokumentów.

Abbyy

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Abbyy Finereader – najlepszego na rynku oprogramowania, które przekształca skany w tekst z dokładnością 99,9%.

Zostań partnerem

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów skontaktuj się telefonicznie lub korzystając z formularza kontaktowego na stronie klikając w poniższy link.