Serwis
Firma Copyline zapewnia opiekę nad zakupionymi u nas urządzeniami biurowymi, zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upływie. Gwarancja obejmuje urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kserokopiarki i pozostałe zakupiony u nas asortyment. Serwis urządzeń biurowych na terenie Gorzowa Wlkp. i całego województwa lubuskiego.

Po dostarczeniu zakupionego sprzętu prowadzimy szkolenie w zakresie obsługi urządzenia, dostarczamy instrukcję obsługi w języku polskim. W razie jakiejkolwiek awarii wymagającej przewiezienia kserokopiarki, drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do punktu serwisowego zapewniamy Państwu model zastępczy na czas naprawy.

Naturalnie, w takim przypadku eksploatacja modelu zastępczego przez cały okres naprawy jest dla Państwa bezpłatna. Również bezpłatny jest dowóz wszelkich środków eksploatacyjnych, takich jak papier czy toner.

Nasze bogato zaopatrzone zaplecze techniczne niech będzie dla Państwa poręczeniem, że brak części zamiennych nigdy nie będzie przyczyną zastoju pracy danego urządzenia.

ZAPEWNIAMY:
  • bardzo korzystne warunki dzierżawy
  • szeroka oferta leasingowa
  • profesjonalny serwis
  • bezpłatny dojazd do klienta