Serwis


Firma Copyline zapewnia opiekę nad zakupionymi u nas urządzeniami biurowymi, zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upływie. Gwarancja obejmuje urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kserokopiarki i pozostałe zakupiony u nas asortyment. Serwis urządzeń biurowych na terenie Gorzowa Wlkp. i całego województwa lubuskiego.

Po dostarczeniu zakupionego sprzętu prowadzimy szkolenie w zakresie obsługi urządzenia, dostarczamy instrukcję obsługi w języku polskim. W razie jakiejkolwiek awarii wymagającej przewiezienia kserokopiarki, drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do punktu serwisowego zapewniamy Państwu model zastępczy na czas naprawy.

Naturalnie, w takim przypadku eksploatacja modelu zastępczego przez cały okres naprawy jest dla Państwa bezpłatna. Również bezpłatny jest dowóz wszelkich środków eksploatacyjnych, takich jak papier czy toner.

Nasze bogato zaopatrzone zaplecze techniczne niech będzie dla Państwa poręczeniem, że brak części zamiennych nigdy nie będzie przyczyną zastoju pracy danego urządzenia.

ZAPEWNIAMY:
  • bardzo korzystne warunki dzierżawy
  • szeroka oferta leasingowa
  • profesjonalny serwis
  • bezpłatny dojazd do klienta

Naprawa drukarek Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy doświadczoną firmą z Gorzowa Wielkopolskiego, posiadającą długoletnie doświadczenie w branży sprzedaży oraz konserwacji urządzeń biurowych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami urządzeń wielofunkcyjnych. Jesteśmy oficjalnym partnerem Ricoha, Developa, Canona, Abbyy, Qube i Epsona. Jedną z usług, którą się zajmujemy jest naprawa drukarek. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który bardzo dobrze zna się na sprzęcie, na którym pracuje, dzięki czemu z powodzeniem jest w stanie dokonać wszelkich napraw. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisowania drukarek oraz wymiany elementów uszkodzonego sprzętu, aby szybko i sprawnie przywrócić go do pełnej funkcjonalności.

Czytaj więcej

W przypadku bardziej skomplikowanych napraw, oferujemy możliwość wynajmu modelu zastępczego, nie pobierając dodatkowych opłat za jego eksploatację. Jeśli mieszkają Państwo na terenie województwa lubuskiego i zastanawiają się gdzie naprawić drukarkę Gorzów Wielkopolski jest miejscem naszej siedziby, gdzie oferujemy nasze usługi.

Naprawa drukarek Zielona Góra

Zakres dokonywanej przez nas naprawy drukarek obejmuje m.in. pełną diagnostykę, konserwację, naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów, czyszczenie głowicy drukującej, a także aktualizacja oprogramowania. Jeśli Państwa problemem jest zepsuta drukarka Zielona Góra znajduje się w rejonie, który obejmujemy swoim serwisem. Naszą działalność prowadzimy w Gorzowie Wielkopolskim, ale klientom z całego województwa lubuskiego oferujemy bezpłatny dojazd w celu naprawy drukarki na miejscu lub zabrania jej do serwisu w przypadku poważnych uszkodzeń. W tym czasie mogą Państwo korzystać z dostarczonego przez nas zastępczego modelu. Usługi serwisowe oferujemy zarówno klientom, którzy kupili drukarki w naszym sklepie, jak również wszystkim pozostałym użytkownikom urządzeń biurowych. Staramy się zapewniać konkurencyjne, adekwatne do usług ceny, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości, z gwarancją profesjonalnej pomocy, kompleksowego serwisu, szerokiej oferty leasingowej oraz korzystnych warunków dzierżawy.

Naprawa drukarek województwo lubuskie

Naprawa drukarek w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze oraz innych miastach województwa lubuskiego to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu, a także doświadczonemu personelowi, jesteśmy w stanie zlikwidować każdą awarię, zarówno mechaniczną, jak i problemy wynikające z oprogramowania. Każda zepsuta drukarka to dla nas wyzwanie, które skutecznie staramy się jak najlepiej oraz najszybciej rozwiązać. Koszt naprawy drukarki jest zależny od modelu i rodzaju usterki.

W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie naszej działalności, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Uprzejmie prosimy o skorzystanie z zamieszczonego na naszej stronie formularza kontaktowego albo z podanych danych telefonicznych i mailowych lub odwiedzenie naszej siedziby w Gorzowie Wielkopolskim. Gwarantujemy szybką odpowiedź oraz udzielenie szczegółowych informacji na Państwa zapytanie.